ZZ Races
't Zandt Zeerijp

Sponsoren zijn bij een evenement als de ZZ Races niet meer weg te denken.
Zou u ook sponsor willen worden, neem dan contact op met een van de bestuursleden.

Hieronder vindt u het actuele overzicht van onze sponsoren, in blauw de links naar hun websites:   

1 Aalberts Hout Leermens www.woodstay.nl
2 Absaf motorenfabriek Nieuwwolda www.absaf.nl
3 Accountantskantoor Mendelts & Trox Loppersum www.mendeltstrox.nl
4 Accuservice Lijnema Roodeschool www.lijnema.nl
5 AE Bouw Wirdum www.ae-bouw.nl
6 AG ems borkumlijn Eemshaven www.borkumlijn.nl
7 Agriklus t Zandt www.agriklus.com
8 Alert, focus op veiligheid Delfzijl www.wijzijnalert.nl
9 Amode Schoenen Siddeburen  
10 Anjo de Jong IJzerhandel Oosternieland www.dejongoudijzer.nl
11 Aristo promotions Loppersum www.aristopromotions.nl
12 Atelier van Hulsen Zeerijp www.ateliervanhulsen.nl
13 Autobedrijf Lantinga v.o.f. Uithuizen www.toyota-uithuizen.nl
14 Autobedrijf Leens Leens  
15 Autobedrijf Schipper Roodeschool Roodeschool www.autobedrijfschipper.nl
16 Autobedrijf Ter Veer Spijk www.autobedrijfterveer.nl
17 Autoservice Kugel Tjuchem  
18 B.K. Wit Transport t Zandt  
19 Beurtdienst Loppersum Loppersum www.beurtdienst.nl
20 Bijsterveld bedrijfskleding Loppersum www.bijsterveldbedrijfskleding.nl
21 Bloemdecoratie Esther t Zandt www.bloemdecoratie-esther.nl
22 Boerderij de Diek'n Zeerijp www.dediekn.nl
23 Borg Houtbouw Eenum www.borghoutbouw.nl
24 Bosmanreklame Groningen www.bosmanreklame.nl
25 Bouwbedrijf Henk Slagter Leermens www.bouwbedrijfhenkslagter.nl
26 Burema Bouw t Zandt www.buremabouw.nl
27 Carrosserie Luchtenberg Uithuizen www.carrosserieluchtenberg.nl
28 Commies Bouw Zeerijp www.commiesbouw.nl
29 Connection t Zandt www.gbconnection.nl
30 Coop supermarkt Spijk www.coop.nl
31 Coop supermarkt Appingedam www.coop.nl
32 D-classics Groningen www.d-classics.nl
33 De Ezelsbrug Zeerijp www.deezelsbrug.nl
34 de Hofenier Eenum www.dehofenier.nl
35 de Splinter Roodeschool www.splinternieuws.nl
36 Winter rioolservice Loppersum www.uwriool.nl
37 Delftechniek  Delfzijl www.delftechniek.nl
38 Dierenwinkel de Schuur Zeerijp www.dierenwinkeldeschuur.nl
39 Dixi Sanitair Services BV Papendrecht www.dixi.nl
40 DMF Bedum www.dmf.nl
41 Doornbos bv Uithuizermeeden www.doornbos-bv.nl
42 Dorpshuis Bij Jacobus Zeerijp Zeerijp www.bijjacobus.com
43 Dorpshuis 't Zandt t Zandt  
44 D-parts Winneweer www.dparts.com
45 Eastend Uithuizen www.oldtimer-restauratie.nl
46 Eemshaven Verhuur Bierum www.eemshavenverhuur.nl
47 Electric Motorcycles Groningen www.electricmotorcycles.nl
48 Eurograan Appingedam www.eurograan.nl
49 Fietswinkel Roodeschool BV Roodeschool  
50 Firma ten Berge Huizinga www.firmatenberge.nl
51 Foto de Vries Appingedam www.fotodevries.nl
52 Garage Melessen t Zandt www.garagemelessenweb.nl
53 Graanverwerkingsbedrijf v.o.f. Nieveen Zeerijp  
54 Groenewold & Dijkhuizen b.v. Delfzijl  
55 Groningen Seaports Delfzijl www.groningen-seaports.nl
56 H.E. Buist autoschadeherstelspecialist b.v. Farmsum www.buistautoschade.nl
57 Heidema b.v. Ten Boer www.heidema.nl
58 HMV    
59 Hotel restaurant Ekamper Roodeschool www.hotelekamper.nl
60 Houthandel Reinders Ten Post www.houthandelreinders.nl
61 Hoveniersbedrijf Noorderwind Leermens www.nwtuin.nl
62 Hovri Tynaarlo www.hovri.nl
63 Hubo Loppersum www.hubo.nl
64 I.J.T. t Zandt  
65 In m'n Eendje Roodeschool www.inmneendje.nl
66 Industrie Service B.V. Farmsum www.industrie-service.nl
67 Installatiebedrijf Harm Bruin Middelstum www.harmbruin.nl
68 JVD Wheels Uithuizen www.jvd-wheels.com
69 Kapsalon Bolwerk Appingedam  
70 kapsalon de smidse Loppersum  
71 Klein Italië Partycentrum Godlinze www.santanera.nl
72 Kwekerij J. Vos Losdorp  
73 Lietmeijer v.o.f. Uithuizen www.lietmeijertweewielers.nl
74 LMB Kazemier vof Usquert www.kazemier.nl
75 Lopster Autobedrijf Bijsma Loppersum www.garagebijsma.nl
76 Lourens Landbouwmechanisatie B.V. Oldenzijl www.lourenslmb.nl
77 Mabo installaties Eenum www.maboinstallaties.nl
78 Metselbedrijf Sterenberg t Zandt www.metselbedrijfsterenberg.nl
79 MJ Seats Ten Boer www.mjseats.nl
80 Motoport Assen Assen www.motoport.nl
81 Motoport Leek Leek www.motoport.nl
82 Netzo Druk Groningen www.netzodruk.nl
83 Nijdam catering Paterswolde www.cateringnijdam.nl
84 Noorderwind computers Uithuizen www.noorderwind.computer.nl
85 Notaris Huitsing Middelstum www.hoogelandnotaris.nl
86 Oldenhuis agro Bierum www.oldenhuisagro.com
87 Otomoto Ten Boer www.otomoto.nl
88 Primera Uithuizen www.primera.nl
89 Read Shop Loppersum  
90 Re-on Las Lastechniek b.v. Groningen www.reonlas.nl
91 Rinket Motorsport Ten Post www.rinketmotorsport.nl
92 Rozema Coatings Farmsum www.rozemacoatings.nl
93 Schildersbedrijf Kuik Losdorp  
94 Sierviskwekerij Boerma t Zandt www.sierviskwekerijboerma.nl
95 Sijtsema Eenum Eenum www.sijtsema.nl
96 Sommerauertrucks BV Westerbroek Westerbroek www.sommerauer.nl
97 Sportcentrum Dijkman Delfzijl www.sportcentrumdijkman.nl
98 SportsCom Winsum www.sportscom.nl
99 Swiba t Zandt  www.swiba.nl
100 Technisch Installatiebedrijf Piet Bakker t Zandt www.bakkertzandt.nl
101 Ton Medendorp Tuinmachines Uithuizen www.tonmedendorp.nl
102 Tweewielerhuis Mans Engel Westeremden www.mansengel.nl
103 UVO Vervoer bv Uithuizermeeden www.uvovervoer.nl
104 Van Weerden & Bos Loppersum www.vanweerdenenbos.nl
105 Venema installations B.V. Eemshaven www.venema-installations.com
106 Verkeersschool Geert Rode Appingedam www.geertrode.nl
107 Verkeersschool Van der Leest-Bakker B.V. Roodeschool  
108 VWPartsGrunn Oosternieland www.vwpartsgrunn.nl
109 Wardenburg beveiliging Kolham www.wardenburg.nl
110 WISH2print Delfzijl www.wish2print.nl
111 Wpa Robertus Warffum www.wpa-robertus.nl
112 Zeilmakerij Bakker Roodeschool  
113      
114      
115      
116      
117 Harm Kroes    
118 Lieuwe de Jong    
119 Bakker transport t Zandt   
120 Sieuw de Boer motoren Meedhuizen  
121 Vermue Zeerijp  
122 Scherer meubelen Uithuizermeeden  
123 Herbalife 't Zandt t Zandt   
124 Wim Huis bloemenshop Loppersum  
125 Loonbedrijf JHP van Regteren Oldenzijl  
126 Kor Lantinga Uithuizen  
127      
130      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.mijn-eigen-website.nl (design)