ZZ Races
't Zandt Zeerijp

Sponsoren zijn bij een evenement als de ZZ Races niet meer weg te denken.
Zou u ook sponsor willen worden, neem dan contact op met een van de bestuursleden.

Hieronder vindt u het actuele overzicht van onze sponsoren, in blauw de links naar hun websites:   

1 Aalberts Hout Leermens www.woodstay.nl
2 Absaf motorenfabriek Nieuwwolda www.absaf.nl
3 Accountantskantoor Mendelts & Trox Loppersum www.mendeltstrox.nl
4 Accuservice Lijnema Roodeschool www.lijnema.nl
5 AE Bouw Wirdum www.ae-bouw.nl
6 AG ems borkumlijn Eemshaven www.borkumlijn.nl
7 Agriklus t Zandt www.agriklus.com
8 Albert Hein Loppersum  
9 Alert, focus op veiligheid Delfzijl www.wijzijnalert.nl
10 Amode Schoenen Siddeburen  
11 Anjo de Jong IJzerhandel Oosternieland www.dejongoudijzer.nl
12 Aristo promotions Loppersum www.aristopromotions.nl
13 Atelier van Hulsen Zeerijp www.ateliervanhulsen.nl
14 Autobedrijf Lantinga v.o.f. Uithuizen www.toyota-uithuizen.nl
15 Autobedrijf Leens Leens  
16 Autobedrijf Schipper Roodeschool Roodeschool www.autobedrijfschipper.nl
17 Autobedrijf Ter Veer Spijk www.autobedrijfterveer.nl
18 Autoservice Kugel Tjuchem  
19 B.K. Wit Transport t Zandt  
20 Beurtdienst Loppersum Loppersum www.beurtdienst.nl
21 Bijsterveld bedrijfskleding Loppersum www.bijsterveldbedrijfskleding.nl
22 Bloemdecoratie Esther t Zandt www.bloemdecoratie-esther.nl
23 Boerderij de Diek'n Zeerijp www.dediekn.nl
24 Borg Houtbouw Eenum www.borghoutbouw.nl
25 Bosmanreklame Groningen www.bosmanreklame.nl
26 Bouwbedrijf Henk Slagter Leermens www.bouwbedrijfhenkslagter.nl
27 Burema Bouw t Zandt www.buremabouw.nl
28 Carrosserie Luchtenberg Uithuizen www.carrosserieluchtenberg.nl
29 Commies Bouw Zeerijp www.commiesbouw.nl
30 Connection t Zandt www.gbconnection.nl
31 Coop supermarkt Spijk www.coop.nl
32 D-classics Groningen www.d-classics.nl
33 De Ezelsbrug Zeerijp www.deezelsbrug.nl
34 de Hofenier Eenum www.dehofenier.nl
35 de Splinter Roodeschool www.splinternieuws.nl
36 Delftechniek  Delfzijl www.delftechniek.nl
37 Dierenwinkel de Schuur Zeerijp www.dierenwinkeldeschuur.nl
38 Dixi Sanitair Services BV Papendrecht www.dixi.nl
39 DMF Bedum www.dmf.nl
40 Doornbos bv Uithuizermeeden www.doornbos-bv.nl
41 Dorpshuis Bij Jacobus Zeerijp Zeerijp www.bijjacobus.nl
42 Dorpshuis 't Zandt t Zandt  
43 D-parts Winneweer www.dparts.com
44 Eastend Uithuizen www.oldtimer-restauratie.nl
45 Eemshaven Verhuur Bierum www.eemshavenverhuur.nl
46 Eurograan Appingedam www.eurograan.nl
47 Fietswinkel Roodeschool BV Roodeschool  
48 Firma ten Berge Huizinga www.firmatenberge.nl
49 Foto de Vries Appingedam www.fotodevries.nl
50 Garage Melessen t Zandt www.garagemelessenweb.nl
51 Graanverwerkingsbedrijf v.o.f. Nieveen Zeerijp  
52 Groenewold & Dijkhuizen b.v. Delfzijl  
53 Groningen Seaports Delfzijl www.groningen-seaports.nl
54 H.E. Buist autoschadeherstelspecialist b.v. Farmsum www.buistautoschade.nl
55 Heidema b.v. Ten Boer www.heidema.nl
56 hmv    
57 Hotel restaurant Ekamper Roodeschool www.hotelekamper.nl
58 Houthandel Reinders Ten Post www.houthandelreinders.nl
59 Hoveniersbedrijf Noorderwind Leermens www.nwtuin.nl
60 Hovri Tynaarlo www.hovri.nl
61 Hubo Loppersum www.hubo.nl
62 I.J.T. t Zandt  
63 In m'n Eendje Roodeschool www.inmneendje.nl
64 Industrie Service B.V. Farmsum www.industrie-service.nl
65 Installatiebedrijf Harm Bruin Middelstum www.harmbruin.nl
66 JVD Wheels Uithuizen www.jvd-wheels.com
67 Kapsalon Bolwerk Appingedam  
68 kapsalon de smidse Loppersum  
69 Klein Italië Partycentrum Godlinze www.santanera.nl
70 Kwekerij J. Vos Losdorp  
71 Lietmeijer v.o.f. Uithuizen www.lietmeijertweewielers.nl
72 LMB Kazemier vof Usquert www.kazemier.nl
73 Lopster Autobedrijf Bijsma Loppersum www.garagebijsma.nl
74 Lourens Landbouwmechanisatie B.V. Oldenzijl www.lourenslmb.nl
75 Mabo installaties Eenum www.maboinstallaties.nl
76 Metselbedrijf Sterenberg t Zandt www.metselbedrijfsterenberg.nl
77 Motoport Assen Assen www.motoport.nl
78 Motoport Leek Leek www.motoport.nl
79 Netzo Druk Groningen www.netzodruk.nl
80 Notaris Huitsing Middelstum www.hoogelandnotaris.nl
81 Oldenhuis agro Bierum www.oldenhuisagro.com
82 Otomotonoord Ten Boer www.otomoto-noord.nl
83 Primera Uithuizen www.primera.nl
84 Read Shop Loppersum  
85 Re-on Las Lastechniek b.v. Groningen www.reonlas.nl
86 Rinket Motorsport Ten Post www.rinketmotorsport.nl
87 Rozema Coatings Farmsum www.rozemacoatings.nl
88 Schildersbedrijf Kuik Losdorp  
89 Sierviskwekerij Boerma t Zandt www.sierviskwekerijboerma.nl
90 Sijtsema Eenum Eenum www.sijtsema.nl
91 Sommerauertrucks BV Westerbroek Westerbroek www.sommerauer.nl
92 Sportcentrum Dijkman Delfzijl www.sportcentrumdijkman.nl
93 SportsCom Winsum www.sportscom.nl
94 Swiba t Zandt  www.swiba.nl
95 Technisch Installatiebedrijf Piet Bakker t Zandt www.bakkertzandt.nl
96 Ton Medendorp Tuinmachines Uithuizen www.tonmedendorp.nl
97 Tweewielerhuis Mans Engel Westeremden www.mansengel.nl
98 UVO Vervoer bv Uithuizermeeden www.uvovervoer.nl
99 Vaatstra rioolservice b.v. Bedum www.vaatstra.nl
100 Van Weerden & Bos Loppersum www.vanweerdenenbos.nl
101 Venema installations B.V. Eemshaven www.venema-installations.com
102 Verkeersschool Van der Leest-Bakker B.V. Roodeschool  
103 Wpa Robertus Warffum www.wpa-robertus.nl
104 Zeilmakerij Bakker Roodeschool  
105      
106      
107      
108      
109 Harm Kroes    
110 Lieuwe de Jong    
111 Bakker transport t Zandt   
112 Sieuw de Boer motoren Meedhuizen  
113 Vermue Zeerijp  
114 Scherer meubelen Uithuizermeeden  
115 Herbalife 't Zandt t Zandt   
116 Wim Huis bloemenshop Loppersum  
117 Loonbedrijf JHP van Regteren Oldenzijl  
118      
119      
120      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.mijn-eigen-website.nl (design)