ZZ Races
't Zandt Zeerijp

Sponsoren zijn bij een evenement als de ZZ Races niet meer weg te denken.
Zou u ook sponsor willen worden, neem dan contact op met een van de bestuursleden.

Hieronder vindt u het actuele overzicht van onze sponsoren, in blauw de links naar hun websites:   

1 Aalberts Hout Leermens www.woodstay.nl
2 Absaf motorenfabriek Appingedam www.absaf.nl
3 Accountantskantoor Mendelts & Trox Loppersum www.mendeltstrox.nl
4 Accuservice Lijnema Roodeschool www.lijnema.nl
5 AE Bouw Wirdum www.ae-bouw.nl
6 AG ems borkumlijn Eemshaven www.borkumlijn.nl
7 Agriklus t Zandt www.agriklus.com
8 Albert Hein Loppersum  
9 Alert, focus op veiligheid Delfzijl www.wijzijnalert.nl
10 Amode Schoenen Siddeburen  
11 Anjo de Jong IJzerhandel Oosternieland  
12 Aristo promotions Loppersum www.aristopromotions.nl
13 Atelier van Hulsen Zeerijp www.ateliervanhulsen.nl
14 Autobedrijf Leens Leens  
15 Autobedrijf Schipper Roodeschool Roodeschool www.autobedrijfschipper.nl
16 Autobedrijf Ter Veer Spijk www.autobedrijfterveer.nl
17 Autoservice Kugel Tjuchem  
18 B.K. Wit Transport t Zandt  
19 Beurtdienst Loppersum Loppersum www.beurtdienst.nl
20 Bijsterveld bedrijfskleding Loppersum www.bijsterveldbedrijfskleding.nl
21 Bloemdecoratie Esther t Zandt www.bloemdecoratie-esther.nl
22 Boerderij de Diek'n Zeerijp www.dediekn.nl
23 Borg Houtbouw Eenum www.borghoutbouw.nl
24 Bosmanreklame Groningen www.bosmanreklame.nl
25 Bouwbedrijf Henk Slagter Leermens www.bouwbedrijfhenkslagter.nl
26 Burema Bouw t Zandt www.buremabouw.nl
27 Carrosserie Luchtenberg Uithuizen www.carrosserieluchtenberg.nl
28 Commies Bouw Zeerijp www.commiesbouw.nl
29 Connection t Zandt www.gbconnection.nl
30 Coop supermarkt Spijk www.coop.nl
31 D-classics Groningen www.d-classics.nl
32 De Ezelsbrug Zeerijp www.deezelsbrug.nl
33 de Hofenier Eenum www.dehofenier.nl
34 de Splinter Roodeschool www.splinternieuws.nl
35 Delftechniek  Delfzijl www.delftechniek.nl
36 Dierenwinkel de Schuur Zeerijp www.dierenwinkeldeschuur.nl
37 Dixi Sanitair Services BV Papendrecht www.dixi.nl
38 DMF Bedum www.dmf.nl
39 Doornbos bv Uithuizermeeden www.doornbos-bv.nl
40 Dorpshuis Bij Jacobus Zeerijp Zeerijp www.bijjacobus.nl
41 Dorpshuis 't Zandt t Zandt  
42 D-parts Winneweer www.dparts.com
43 Eastend Uithuizen www.oldtimer-restauratie.nl
44 Eemshaven Verhuur Bierum www.eemshavenverhuur.nl
45 Eurocars Uithuizen  
46 Eurograan Appingedam www.eurograan.nl
47 Fietswinkel Roodeschool BV Roodeschool  
48 Firma ten Berge Huizinga www.firmatenberge.nl
49 Foto de Vries Appingedam www.fotodevries.nl
50 Garage Melessen t Zandt www.garagemelessenweb.nl
51 Gebr. Brontsema transport v.o.f. t Zandt  
52 Graanverwerkingsbedrijf v.o.f. Nieveen Zeerijp  
53 Groenewold & Dijkhuizen b.v. Delfzijl  
54 Groningen Seaports Delfzijl www.groningen-seaports.nl
55 H.E. Buist autoschadeherstelspecialist b.v. Farmsum www.buistautoschade.nl
56 Heidema b.v. Ten Boer www.heidema.nl
57 hmv    
58 Hotel restaurant Ekamper Roodeschool www.hotelekamper.nl
59 Houthandel Reinders Ten Post www.houthandelreinders.nl
60 Hoveniersbedrijf Noorderwind Leermens www.nwtuin.nl
61 Hovri Tynaarlo www.hovri.nl
62 Hubo Loppersum www.hubo.nl
63 I.J.T. t Zandt  
64 In m'n Eendje Roodeschool www.inmneendje.nl
65 Industrie Service B.V. Farmsum www.industrie-service.nl
66 Installatiebedrijf Harm Bruin Middelstum www.harmbruin.nl
67 JVD Wheels Uithuizen www.jvd-wheels.com
68 Kapsalon Bolwerk Appingedam  
69 kapsalon de smidse Loppersum  
70 Klein Italië Partycentrum Godlinze www.santanera.nl
71 Klusbedrijf Lukas Kuik t Zandt www.lukaskuik.nl
72 Kooistra Schadeherstel Zeerijp  
73 Kwekerij J. Vos Losdorp  
74 Lietmeijer v.o.f. Uithuizen www.lietmeijertweewielers.nl
75 LMB Kazemier vof Usquert www.kazemier.nl
76 Lopster Autobedrijf Bijsma Loppersum www.garagebijsma.nl
77 Lourens Landbouwmechanisatie B.V. Oldenzijl www.lourenslmb.nl
78 Mabo installaties Eenum www.maboinstallaties.nl
79 Metselbedrijf Sterenberg t Zandt www.metselbedrijfsterenberg.nl
80 Motoport Assen Assen www.motoport.nl
81 Motoport Leek Leek www.motoport.nl
82 Netzo Druk Groningen www.netzodruk.nl
83 Notaris Huitsing Middelstum www.hoogelandnotaris.nl
84 Oldenhuis agro Bierum www.oldenhuisagro.com
85 Otomotonoord Ten Boer www.otomoto-noord.nl
86 Primera Uithuizen www.primera.nl
87 Read Shop Loppersum  
88 Re-on Las Lastechniek b.v. Groningen www.reonlas.nl
89 Rinket Motorsport Ten Post www.rinketmotorsport.nl
90 Rozema Coatings Farmsum www.rozemacoatings.nl
91 Schildersbedrijf Kuik Losdorp  
92 Schoenmakerij Verhaag Delfzijl www.deschoenhersteller.nl
93 Sierviskwekerij Boerma t Zandt www.sierviskwekerijboerma.nl
94 Sijtsema Eenum Eenum www.sijtsema.nl
95 Simon Poelma de Wielenspecialist Uithuizen  
96 Sommerauertrucks BV Westerbroek Westerbroek www.sommerauer.nl
97 Sportcentrum Dijkman Delfzijl www.sportcentrumdijkman.nl
98 SportsCom Winsum www.sportscom.nl
99 Swiba t Zandt  www.swiba.nl
100 Technisch Installatiebedrijf Piet Bakker t Zandt www.bakkertzandt.nl
101 Ton Medendorp Tuinmachines Uithuizen www.tonmedendorp.nl
102 Tweewielercentrum C.W. Bomekamp v.o.f. Loppersum www.Bomekamp.gazelle.nl
103 Tweewielerhuis Mans Engel Westeremden www.mansengel.nl
104 UVO Vervoer bv Uithuizermeeden www.uvovervoer.nl
105 Vaatstra rioolservice b.v. Bedum www.vaatstra.nl
106 Van Weerden & Bos Loppersum www.vanweerdenenbos.nl
107 Venema installations B.V. Eemshaven www.venema-installations.com
108 Verkeersschool Van der Leest-Bakker B.V. Roodeschool  
109 Warenhuis Ben en Arene t Zandt  
110 Wpa Robertus Warffum www.wpa-robertus.nl
111 Zeilmakerij Bakker Roodeschool  

 

OVERIGE “SPONSORS”, GIFTEN EN DONATEURS
Wij bedanken onderstaande bedrijven, instanties en personen van harte voor hun bijdragen:

  • Familie Burema voor het beschikbaar stellen van het rennerskwartier en alle overige voorzieningen
  • Burema Bouw voor het beschikbaar stellen van de schaftwagen, steigerpalen en verreiker
  • Gebr. Winkel voor de parkeerplaats en de doorloop langs het ’t Zandtster Maar
  • Groenewold/Dijkhuizen en Henk Wit voor de bezemwagens
  • Stichting SNS Fonds Eemsmond, de Nederlandse Aardolie Maatschappij,Loket Leefbaarheid en RWE/Essent Cultuurfonds voor hun donaties
  • Rein Weisfelt voor de opmaak van het programmablad
  • Scherer Meubelen, Herbalife Karla Dijkstra, Sieuw de Boer,Loonbedrijf J.H.P. van Regteren, Lieuwe de Jong, Harm Kroes, Anjo Slager, Bakker Transport,Wim Huis Bloemenshop voor hun belangenloze donatie
  • Familie de Haan voor het verzorgen van het vervoer met paard en wagen van en naar Viskwekerij Boerma
  • Dhr Vermue voor het leveren van de stropakken
  • Circuit-aanwonenden in ’t Zandt en Zeerijp voor hun royale vrijwillige bijdragen
  • Allen die belangenloos tijd en/of materieel ter beschikking hebben gesteld

Zonder jullie steun zou dit evenement niet gehouden kunnen worden!

 

 


© www.mijn-eigen-website.nl (design)